E-Fatura E-Arşiv Fatura Entegratör Önerisi

E ticaret siteniz var ise ve Trendyol, Hepsiburada, Çiçeksepeti, N11 gibi pazaryerlerinde satış yapıyorsanız ve günlük belirli bir satış üzerinde ürün satışı yapıyorsanız bu hizmet tam size göre. Siz satışınızı yapın ve faturalarınız otomatik olarak kesilsin. E Arşiv portalına girip sürekli fatura kesmekten bıktıysanız E fatura entegratör firması olan BirFatura web sitesine girerek üye olabilir ve sistemiz 1 ay ücretsiz deneyebilirsiniz.

En iyi entegratör firma unvanına sahip olan BirFatura hizmeti sayesinde tüm pazaryerlerinden gelen siparişler için tek yerden yönetip faturalandırma yapabilirsiniz. Tek tıklama ile onlarca hatta yüzlerce faturayı aynı anda kesebilirsiniz. E-Fatura özel entegratör başvuru yapmak için makalenin altında verdiğimiz linke tıklayarak başvuru yapabilirsiniz.

E-fatura hizmeti veren firmalar arasında en sade ve kullanışlı olan BirFatura hizmetini kullanarak faturalarınızı kolaylıkla otomatik olarak kesin, stoklarınızı tutun. TC kimlik veya vergi numaranıza kesilen faturalar otomatik olarak panelinize düşer ve ay sonu tek tek alış faturaları ile uğraşmak yerine tek tıkla indirip çıktılarını alabilirsiniz.

Trendyol, Hepsiburada gibi alışveriş sitelerinde satış yapıyorsanız sizin için çok kolaylık sağlayacak bir sistem olduğunu söyleyebiliriz. Sipariş aldığınız zaman BirFatura paneline girip faturanın otomatik bir şekilde oluşturulmasını sağlarsınız ve aynı zamanda fatura otomatik olarak müşterinin mail adresine gider. Bu sistem ile Trendyol otomatik fatura kesme ve Hepsiburada otomatik fatura kesme işlemlerini kolaylıkla yapabilirsiniz. Aynı şekilde Çiçek Sepeti, Amazon ve N11 için de otomatik fatura kesme yapabilirsiniz.

Sistem tüm kestiğiniz ve aldığınız faturaları sizin yerinize tam 10 yıl saklamaktadır ve dilediğiniz zaman 10 yıl geriye dönük faturalarınıza ulaşabilirsiniz.

birfatura 1 ay ücretsiz dene

 

By Admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir