Tek Umut Sigara Tiksindirici

Tek Umut Sigara Tiksindirici ile artık sigara alışkanlığınızdan kurtulmanın zamanı geldi! Tek Umut Sigara Tiksindirici doğal gıda ürünü tam da ihtiyacınız olan çözümü sunuyor. Sigarayı bırakmak için kullanabileceğiniz bu eşsiz formül, sizi sigaradan tiksindirerek ve motivasyonunuzu yükselterek sigara bağımlılığından kurtulmanıza yardımcı olur. Doğal içerikleri sayesinde güvenle kullanabileceğiniz bu ürün, sigara bırakma sürecinizi kolaylaştırırken sağlıklı bir alternatif sunar.

Tek Umut Sigara Tiksindirici ile sigarayı geride bırakın ve daha sağlıklı bir yaşama adım atın! Tek Umut Sigara Tiksindirici, doğal içeriği sayesinde sigara bırakma sürecinizi destekleyen güvenilir bir üründür. Bu ürünü kullanarak sağlıklı bir alternatif bulabilirsiniz. Artık sigarayı geride bırakabilir ve daha sağlıklı bir yaşama adım atabilirsiniz. Tek Umut Sigara Tiksindirici ile sigarayla vedalaşma vakti geldi! Siz de sağlıklı bir yaşama adım atmak için bu güvenilir ve etkili ürünü tercih edebilirsiniz.

Doğal içeriği sayesinde sigara bırakma sürecinizi destekleyen Tek Umut Sigara Tiksindirici, size sağlıklı bir alternatif sunuyor. Artık sigaradan uzak durabilir, kendinizi daha iyi hissedebilir ve tüm olumsuz etkilerinden kurtulabilirsiniz. Sigaranın zararlarını bilmek hepimizin görevi. Ancak bazen bu alışkanlıktan kurtulmak kolay olmayabilir. İşte burada Tek Umut Sigara Tiksindirici devreye giriyor! Bu ürün, içeriğindeki doğal bileşenlerle sigaraya olan isteği azaltırken, aynı zamanda nikotin bağımlılığıyla mücadelede size yardımcı olur.

Sağlık her şeyden önemlidir ve şimdi sıra sizde! Tek Umut Sigara Tiksindirici ile daha sağlıklı bir yaşama adım atın ve kendinizi özgür hissedin. Artık sigaranın sizi ele geçirmesine izin vermeyin. Hedefleriniz için en iyi kararı vermek için bugün Tek Umut Sigara Tiksindirici’yi deneyin! Tek Umut Sigara Tiksindirici ile hayatınızda önemli bir değişim yapın ve sigaradan uzaklaşmanın keyfini çıkarın!

Çınlama

Anlık sigara içme isteği yani ‘’ÇIN’’lamalara karşı şu 3 eylem ve egzersizi peş peşe yerine getirmelisiniz:

1- Su içmek; sigara aklınıza geldiğinde 1 bardak su içiniz. Sigara ölüm, Su HAYAT’tır.

2- Nefes Almak; derin nefes çekip ve dayanabildiğiniz kadar tutup ve sonra nefesinizi bırakın. Bu işlemi arka arkaya 3 defa tekrar edin.

3- Dirsek İçlerine Masaj; hızlı ve sert şekilde avuç içinizi ile dirseklerin iç taraflarına ( Kan alınan bölgeye) 30 sn sağlı ve sollu şekilde 2-3 set masaj yapın

Eğer, içinizden sigara içme yönünde bir dürtü geldiğinde bu üç aşamalı eylemi sıra ile yapın. Sonuçta sigara içme yönünde gelen dürtünün kaybolduğunu göreceksiniz.

 

Yapılması Gerekenler

Kendinize dahi, soranlara ve sigara ikram edenlere, ‘’BIRAKTIM’’ gibi keskin kelimeler yerine, bu süreyi kolayca geçirmek için yapacağınız, önce bilinçaltınızı etkileyen OLUMLAMA cümlemizi tekrar edeceğiz : ‘’ BEN SİGARA İÇEMEMEYİ SEÇTİM. İÇMEMEYİ TERCİH EDİYORUM.’’

Elinizin altından kül tablası, çakmak, paket gibi çağrışım yapacak materyalleri ortadan kaldıracağız.

Arkadaşlarınıza TEKUMUT sigara bıraktırma kürünü anlatarak hem onların da sigaradan kurtulmalarını sağlayabilir hem de sizin sigaraya tekrar başlama riskimi minimize edersiniz

“ÜRÜN TAMAMEN DOĞAL OLUP İLAÇ DEĞİLDİR.ECZANEDE SATILMAZ”

Tekumut GÜVENCESİ İLE ÜRETİLMİŞTİR.TÜRK MALIDIR.

“ÜRÜN ÜRETİM TARİHİ VE İZNİ: Tarım ve Köy İşleri Bakanlığı 10.09.2004 tarih G64-0100-G-0001 sayılı izni ile üretilmiştir”

İÇERİĞİ: MEYAN KÖKÜ, KARABAŞ, KARANFİL, ŞEKER, ÇÖREKOTU,YULAF, MELİSA, AT KESATANESİ, POLEN, DEFNE VE NANE nin de bulundugu 14 adet baharatin karisimidir. TAMAMEN DOGAL HICBIR YAN ETKISI YOK

 

>>>>> ÜRÜN LİNKİ İÇİN TIKLAYIN <<<<<

 

 

By Admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir