Bilek Destekli Mouse Pad Önerisi

 

Trendyol Linki İçin Tıklayın

Hepsiburada Linki İçin Tıklayın

Bilgisayar başında fazlaca vakit geçiriyor ve bilek ağrısı yaşıyorsanız, artık bir bilek destekli mouse pad önerisi alma zamanı gelmiş demektir. Silikon bilek destekli bir mouse pad alırsanız, ilerleyen zamanlarda yine bilek ağrıları çekmeniz kaçınılmaz olabilir. Desteği silikon olduğu için bileği biraz daha havada tutuyor ve zamanla bilek ağrılarını tekrar başlatabiliyor. Bilek desteği kısmı sünger olan ürünlerden tercih ederseniz daha az bilek ağrısı çekersiniz, hatta hiç çekmezsiniz. Bileğinizi desteklediği için ağrıyı ve uyuşmayı en aza indirir. İnternette gezinirken sizler için de ürün bakmayı ve tavsiyede bulunmayı ihmal etmiyoruz.

Bu ürün oyuncular için değil de genel kullanım için daha uygun. Çünkü oyun oynarken mouse’i daha fazla alanda hareket ettirmeyi gerektiriyor. Bu ürünü ofiste, evde, okulda vb yerlerde kullanabilirsiniz. Aşırı büyük olmadığı için bilgisayar çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz. Aşırı büyük değil derken çokta küçük bir boyutu yok aslında, dediğimiz gibi genel kullanım için uygundur. Ürünün oval olması da farklı bir estetik katıyor, biraz daha şirin gösteriyor.

Ürünü Trendyol veya Hepsiburada üzerinden kredi kartınız ile satın alabilirsiniz, 15 gün iade süreciniz olduğu için ürünü beğenmesiniz dahi iade edip paranızı geri alabiliyorsunuz. Fiyat performans ürünü arıyorsanız aşağıdaki bağlantılardan ürüne göz atabilir inceleyebilirsiniz. Ürün siparişi vermeden önce yorumları okumakta fayda vardır. Şunu unutmayın ki her üründe illa ki olumsuz yorumlar olacaktır. Önemli olan ürün hakkında çoğunluk ne diyor, bizce buna bakılmalı. Alış veriş linkleri dışında yapılan yorumların da linklerini aşağıda paylaşıyoruz. Ürünü sipariş verdikten sonra genelde 2 gün içerisinde adresinizde oluyor. Bu süre bazen 3 günü de bulabiliyor.

Aynı ürünün farklı görünümüne sahip olan kesin oval mouse pad ürününü incelemek isterseniz Ergonomik Mouse Pad Tavsiye makalemize göz atabilirsiniz.

bilek destekli siyah mouse pad
Bilek destekli siyah mouse pad

Neden Mouse Pad Kullanmalısınız?

Tabi mouse pad kullanmanızı gerektiren bazı durumları da göz ardı etmemek gerek. Örneğin mouse pad kullanmıyorsanız masanız daha çabuk yıpranabilir ve kötü bir görünüm oluşturabilir. Aynı zamanda kullanmakta olduğunuz mouse ürününün alt kısmı da daha çabuk yıpranabilir ve kayma sorunları yaşayabilirsiniz. Mouse pad masanıza şıklık katar ve daha güzel bir görünüm sağlar. O nedenle bir mouse pad almanızı şiddetle tavsiye ederiz.

 

Bilek Destekli Mouse Pad Ne İşe Yarar?

Bilek destekli mouse pad in diğer mouse padlerden farkı dolayısı ile bilek desteği kısmıdır. Eğer pc başında uzun süreler kalıyorsanız ve bileğinizde uyuşmalar ve ağrılar başladı ise bir bilekli mouse pad kullanma zamanı gelmiş demektir. Ürünün bilek destek kısmı bileğinizi kavrar ve baskıyı azaltır. Böylelikle bilek ağrılarınız en aza inmiş olur ya da hiç ağrı olmaz.

 

Bilek Destekli Mouse Pad Trendyol
https://www.trendyol.com/magaza-depom/bilek-destekli-siyah-renkli-baskili-oval-mouse-pad-p-274698532

 

Bilek Destekli Mouse Pad Hepsiburada
https://www.hepsiburada.com/magaza-depom-bilek-destekli-oval-siyah-renkli-mouse-pad-p-HBCV000020UEMQ

By Admin

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir